čtvrtek 18. února 2010

Holky, čtěte mezi řádkyPři pročítání profilů na seznamce se potácím od pocitů "všechno si to vymyslel" až po euforické "asi do této doby nepotkal tu pravou". Většinou bývám zaslepená vidinou naděje na nějaký vztah. Rozhodně nesouhlasím, že neexistují ženy, co hledají jen sex. Existují, ale stejně jim to nikdo nevěří a většinou je protějšek šokován a zdrhne.

Seznámila jsem na seznamce s Markem. Pracoval v zahraničí, ale pravidelně jezdil domů, podle fotky to byl úžasný kus chlapa, profil měl pečlivě vyplněný včetně podrobností jako že má rád sex, líbí se mu nalakované nehty, nohy v černých punčochách a vysoké podpatky. Kdybych tak tehdy uměla číst mezi řádky…

Marek stále více naléhal, že se musíme sejít. Komunikace na chatu byla jiskrná, sršela vtipem, zdálo se mi, že nemá jen prázdnou hlavu, ale názory, za kterými si stojí a vůbec jsem nezkoumala, proč kluk, který je pohledný, sexy, chytrý a inteligentní je vlastně nezadaný. Nebyla žádná story o náhlém rozchodu, na přímou otázku, zda není ženatý, jsem dostala přímou odpověď (navíc dnes jde vygooglit cokoliv, že?), nebyl na kluky, žádná choroba. Zareagovala jsem jako klasická žena a žila v představě, že čeká na tu pravou a tou jsem já.

Na rande mne pozval Marek k sobě domů. Když si s někým měsíc píšete, téměř podlehnete mylnému dojmu, že se znáte léta. Pro jistotu jsem dala kamarádovi Markovu adresu s tím, aby případně aspoň informoval rodiče, kde leží mrtvola jejich drahé dcery.

Je zcela jasné, že jsem vyrazila v černých punčochách a rudě nalakovaných nehtech (tedy kromě dalšího oblečení pochopitelně). Marek byl i osobně velmi sexy a velmi milý. Měl krásný byt a všude visely fotky žen či spíše nohou v černých punčochách. No proti gustu… Nabídl mi drink a pokračovali jsme ve vlně super komunikace, která vládla na chatu. Marek navrhl, že pustí nějaký film. Pustil normální nefalšované porno a koukal, co to se mnou udělá. Zřejmě jsem ten den snídala vtipnou kaši, neboť jsem mile odvětila, že stejně nemám čočky, takže nic nevidím. Pak přišly na řadu moje nalakované nohy v punčochách. Samozřejmě mi lichotilo, že se mu moje nožky líbí, ale jen do té doby, než mi sundal boty a jal se očichávat moje nohy. Stručně a krátce, měl punčochy a rudý lak jako totální fetiš. Při milování musí mít jeho partnerka černé punčochy, jinak má prý problémy s erekcí, po milování si partnerčiny punčochy nechává na památku, atd. atd.

Marek odběhl do jiného pokoje (já se mezitím snažila nabrat dech a ovládnout ten hysterický smích, který se dral ven) a vrátil se s malou krabičkou. Věřte mi, že jsem na prsten fakt nemyslela, stále jsem byla v šoku z doplňků, nutných u KAŽDÉHO milování. Vyprávěl mi, že má brzy narozeniny a kamarád mu dal malý dárek, který by se mnou chtěl rád rozbalit. V malé krabičce byly dvě tabletky extáze.

Asi chápete, že u vytržení a v extázi jsem byla už celý večer, takže jsem nazula boty a utíkala, co mi vysoké podpatky dovolovaly.


bloggerka Kristýna Nevěrná exkluzivně pro portál www.laskajelaska.com

Žádné komentáře:

Okomentovat